vaarikad astelpaju banaaniviilud kirsid Regina Oja

Persoonilugu - Regina Oja, Figuraata marjafänn

Figuraata sügavkülmutatud kööviljad, marjad ja puuviljad on minu jaoks nagu kirss tordil. Kvaliteet, millest ei ole võimalik mööda vaadata. 
Kohe, kui Figuraata kodulehele läksin ja seda tootevalikut nägin olin nii õnnelik – mõte sellest, et mul on niivõrd suur valikuvõimalus ja saan selle kõik omale koju tellida tekitas väga hea tunde. Minu jaoks on olnud alati värske ning kvaliteetne toidulaud väga tähtis, kuid tihti on raske saada mitte-hooajalist kaupa poelettidelt või üleüldse võimatu ja kuna olen ka küllaltki liikuva elustiiliga, siis just sügavkülmutatud variant on minu jaoks ideaalne, sest toidu raiskamine ning selle halvaks minemine kriibib südant, kuid sügavkülmas säilivad marjad, puu- ja juurviljad pikalt ja kõik head toitained koos nendega. Seega võin rahulikult minna treeninglaagritesse või võistlustele ning tean, et sügavkülmas ei juhtu nendega midagi ja koju tulles saan mugavalt omale midagi värsket valmistada. Selles osas on Figuraata minu jaoks parim võimalik valik.

Olen pannud tähele, et kui kodus on kõik hea ja parem olemas, siis tarbime seda ka rohkem. See käib kõige kohta – kui ma tean, et mul on kodus näiteks kommi, siis seda ma ka söön aga kui ma seda koju valmis ei osta, siis ei oska ka tahta. Sama on ka külmutatud marjadega (või puu- ja köögiviljadega), päris kiiresti saavad pakid tühjaks, sest see teadmine, et mul on palju värsket sügavkülmas paneb mõtte ka sinna poole tööle, et mis head neist teha saaks. Üldiselt läheb käiku smuuti retsept või paneme marju hommikupudru peale. Ja kui juba pudru peale marjade panemine läks.. siis ikka korralikult, sest see värskuse maitse on niivõrd hea. Lisaks on see hea koht, kust saada häid vitamiine!

Minu hetke lemmik smuuti on:

  • Figuraata tootevalikust külmutatud vaarikad, kirsid ja astelpajud
  • Kaerahelbed
  • Külmutatud banaaniviilud
  • Maapähklipulber (avastasin selle alternatiivi maapählivõile, annab sama maitse kuid oluliselt vähem kaloreid, mugavam kasutada ja kogus on väiksem)
  • Kui on siis piparmünti, teinekord panen varssellerit või spinatit
  • Vett või piimaTihti teen smuuti täiesti käe järgi ja mis ette satub, sest kui sügavkülmas on erinevaid Figuraata tooteid siis on raske end tagasi hoida. Esiteks ei saa eriti mööda panna maitse suhtes ja tunnen, et mida rohkem seda uhkem ja panen kõiki erinevaid võimalikke marju blenderisse.Figuraata toodete puhul meeldib mulle see, et esiteks on tegemist väga-väga kvaliteetse toorainega. Seda on tunda maitsest ja näha ka silmaga. Teiseks on kõik mugavalt ära pakendatud ning köögiviljad valmis lõigatud kujul, seega ei pea neid hakkama ise kuidagi akseldama, vaid saad kohe kasutama hakata. On märgata, et asi on läbimõeldud, et kliendil oleks võimalikult mugav ja käepärane toodet tarbida.


Mina olen tõsiselt rahul ja õnnelik, et mu sügavkülmas on Figuraata tooted ning julgen käsi südamel soovitada ka teistele!

Aitäh Regina, meil on hea meel, et saame sinu toidulauda mitmekesisemaks muuta ja teha seda aastaringselt!

Loe lisaks

maasikad kuusevõrsed lillkapsas astelpaju mango tervislik

Kuidas jõudis Figuraata Oja talu perekonna juurde?

10.06.2022

Meie toodangu teekond läbib ikka vingeid radu. Seekordses postituses räägib lähemalt Oja talu perenaine Mirlian Rebane, kuidas meie marjad nende perekonna südamed võitsid. Lisaks toob Mirlian välja oma lemmik smuutiretsepti. 

${___('read_more')}
lillkapsas sügavkülmutatud tervislik blendtec

Toitumisnõustaja selgitab: miks võiks külmutatud puu- ja köögivilju eelistada?

20.04.2022

Puu- ja köögiviljadest tulevad meile eluks vajalikud ained, kuid mitte alati pole meie piirkonnas saada kohalikku värsket kraami. Mida siis teha?

${___('read_more')}
vaarikad kirsid mustsõstrad

Tervisliku toitumise saladus

26.03.2022

Seekordses blogipostituses toob meie koostööpartner Elis Nikolai, kes on Toitumisnõustaja+ programmi autor välja tervisliku toitumise peamised põhitõed ning oma lemmik smuutiretsepti koos valmistamise juhendiga. 

${___('read_more')}

Osta külmutatud värskust meie e-poest

Meie tootevalikust leiad kõige maitsvamaid metsa- ja aiasaadusi, ülimalt värskelt ja külmalt.

Leia meid sotsiaalmeediast


Isikuandmete töötlemine #figuraata
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.